Ukážeme vám 7 celebrít o ktorých sa nevie že sú gay

1. Matt Bomer
Neúspešný kandidát na Christiana Greya v 50 odtieňov sivej a nenapodobiteľný striptér v komédii Magic Mike v skutočnosti ohurovať ženy vôbec nepotrebuje. Už 4 roky je ženatý a s partnerom vychováva 3 deti. Kvôli svojej sexuálnej orientácii však nemohol hrať hlavnú úlohu v najnovšom Supermanovi.
matt

2. Sarah Paulson
Herečku Sarah Paulson môžeš poznať zo seriálu American Horror Story. Lesbičkou je nielen v seriáli, ale aj v realite. Päť rokov randila s hereckou kolegyňou Cherry Jones, no po rozchode v roku 2009 je sama a využíva vraj výhody otvorených vzťahov.
sarah-paulson

3. Zachary Quinto
Herec známy zo seriálu Hrdinovia či Americam Horror Stories priznal, že je gej v roku 2011. Vyhlásil, že sa nebojí klebiet, ale chce podporiť tých, čo toľko odvahy nemajú a nevedia sa vysporiadať s (negatívnymi) reakciami okolia.
zachary

4. Sam Smith
Tohto speváka sme sem pridali len preto, aby ťa už ďalej nezožierali žiadne pochybnosti. Nech neodpadávaš vždy, keď píšeme o jeho frajeroch a partneroch, Sam Smith je skrátka teplý, no a čo?!
sam-smith

5. John Travolata
O známom hercovi sa už dlhšiu dobo hovorí, že je gay. Niekdajší lámač ženských sŕdc mal toto údajne romanticky vzťah so svojim pilotom a svojim osobným maserom. John ma pritom ženu, tento vzťah však mnohí poväzujú za pretvárku.
joh-travolta

6. Michelle Rodriguez
Zaujímavosťou je, že Michelle sa so svojou búrlivou povahou postarala o viacero škandálov, no o vlastnej sexualite otvorene nikdy nehovorila. Výnimku urobila až pred polrokom, kedy sa zdôverila pre Entertainment Weekly: „Nikdy som sa na červenom koberci s nikým neobjavila, takže vznikali otázky, čo robím so svojou vagínou. Navyše stále hrávam dievčatá s mužským imidžom, takže si všetci myslia, že som lesba. A nie sú príliš vedľa.
michelle

7. Wentworth Miller
Wentworth Miller (41), ktorý bol dokonca kedysi vyhlásený za najpríťažlivejšieho herca všetkých čias. Preslávila ho predovšetkým hlavná úloha v seriáli Útek z väzenia (Prison Break).
Štyridsaťjedenročný Wentworth Miller sa tak pripojil k zoznamu neskutočne sexi hercov – gayov, ktorí už zlomili srdcia mnohým dievčatám a ženám. Nájdeme v ňom aj také hviezdy ako je napríklad Matt Bömer a Luke MacFarlance.
miller

Add Comment