Módny doplnok, ktorý známe osobnosti milujú. Po odfotení takmer zmiznete

Zoznámte sa s návrhárom Saif Siddiqui, ktorý dokázal splniť jeden z najvrúcnejších snov mnohých celebrít. Tento návrhár z New Delhi, vytvoril jedinečný doplnok: šatku, ktorá robí osobu na fotografii takmer neviditeľnú. Táto vymoženosť je vyrobená zo špeciálnej tkaniny, ktorá je posilnená kryštál Zoznámte sa s návrhárom Saif Siddiqui, ktorý dokázal splniť jeden z najvrúcnejších snov mnohých celebrít. Tento návrhár z New Delhi, vytvoril jedinečný doplnok: šatku, ktorá robí osobu na fotografii takmer neviditeľnú. Táto vymoženosť je vyrobená zo špeciálnej tkaniny, ktorá je posilnená kryštálmi.
Práve tie odrážajú blesk fotoaparátu. Výsledkom je, že nositeľ šatky sa stane na fotke neviditeľným, pričom šatka na fotke žiari.
mi.
Práve tie odrážajú blesk fotoaparátu. Výsledkom je, že nositeľ šatky sa stane na fotke neviditeľným, pričom šatka na fotke žiari.
modny-doplnok-ktory-zname-osobnosti-miluju-po-odfoteni-takmer-zmiznete

Paris Hilton bola jednou z prvých majiteľov tejto anti-paparazzi šatky
modny-doplnok-ktory-zname-osobnosti-miluju-po-odfoteni-takmer-zmiznete-1

Saif nazval tento projekt “ISHU”, čo je kombinácia anglických slov “issue” a “shh” ktoré sú interpretované ako súkromie a ticho.
modny-doplnok-ktory-zname-osobnosti-miluju-po-odfoteni-takmer-zmiznete-8

Spoločnosť ponúka šatku v rôznych farbách a vzoroch. Ceny sa pohybujú od 263 až po 383 $. Značka takisto zaviedla do svojej kolekcie kravatu a púzdro na mobil.

Ďalšou známou osobnosťou ktorá je majiteľkou tohto zázračného sálu je Cameron Diaz.
modny-doplnok-ktory-zname-osobnosti-miluju-po-odfoteni-takmer-zmiznete-9

Add Comment