Odstúpila som zo súťaže krásy pretože, mi povedali, že som príliš tučná. Toto im odkazujem

Súťažiaciej bolo povedané, že potrebuje schudnúť. Namiesto toho aby to urobila, radšej opustila súťaž.
Ľudia ju podporujú a obdivujú list, ktorý venovala prezidentovi súťaže. 
Islandská žena opustila medzinárodnú súťaž krásy po tom, čo im zrejme pripadala príliš tučná.

Arna Yr Jonsdottir, ktorá vyhrala v roku 2015 na Islande súťaž krásy, nedávno zdieľala ručne písaný list na Instagrame, ktorý hovoril o jej odchode z veľkej medzinárodnej súťaže. V liste hovorí, že členovia súťaže, thajského televízneho moderátora Nawata Itsaragrisila povedali, že potrebuje schudnúť.

Pre posúdenie, Jonsdottir vyzerá takto:

987051_w1020h450c1cx511cy250


Momentálne táto kráska získava čoraz väčšiu a väčšiu podporu na sociálnych sieťach pre jej list.

Tu je jej list v plnom rozsahu:


Vážený pán Nawat

Som veľmi silná žena, no niekedy mi ale sila nestačí.

Váš tím mi povedal, že do finále musím schudnúť, pretože mám na sebe veľa tuku a mám príliš veľké ramená. Povedali mi, že mám menej jesť a tak sa im budem viac páčiť.

Rozhodla som sa odísť. Bola som Miss Island, po rozhovoroch som skončila na 14. pozícií v Miss World, získala som ďalšie skvelé umiestnenia (MISS EM) a so všetkými svojimi vlastnosťami a dobrými skúsenosťami som prišla s vášňou a po toľkej tvrdej práci do vašej súťaže. 4 dni pred finále mi povedia, že som príliš tučná. V skutočnosti, ak mi niekto povie, že som príliš tučná alebo niečo také, proste si ma nezaslúžia. A to je dôvod, prečo som odišla. Miss Grand International si nezaslúži moju tvár, telo, osobnosť a srdce.

Úprimne dúfam, že vaša organizácia otvorí oči, pretože je rok 2016 a ak si chcete udržať medzinárodnú kvalitu, musíte byť schopní vidieť medzinárodnú krásu.

V mojej krajine je mojej telo a tvár perfektná. A to je to, čo si budem navždy pamätať. Nikto mi nikdy nebude hovoriť niečo iné.

Dúfam, že finále bude úžasné, lebo viem, že šou bude.

987051_w1020h450c1cx511cy250


Ľudia začali rýchlo Jonsdottir podporovať .

,,Len som vám chcel povedať, že ste urobili správne rozhodnutie a že ste veľkým vzorom pre mladšie dievčatá,” jeden užívateľ Instagram komentoval na fotografiu.

,,Ste inteligentná, krásna mladá žena a podporujem vás za váš názor!,”napísal iný užívateľ.

Jonsdottir neskôr hovorila  o incidente a stále tvrdí, že je hrdá na svoju atletickú postavou. ,,Áno, moje ramená sú trochu širšie než ramená ostatných dievčat, ale to je preto, že som bola členom islandského národného atletického tímu a som na to hrdá,” povedala. ,,Osobne si myslím, že som v pohode.”

A vyzerá to, že sa stala jednou z tvári značky Nike.
“Som tak hrdá na to, že môžem byť jedna z tvárí Nike a ak by som nemala svoju športovú postavu, nikdy by som nedostala túto obrovskú príležitosť,” povedala Jonsdottir.

987051_w1020h450c1cx511cy250

zdroj: businessinsider.in

Add Comment