Vyberte si jeden z prsteňov a dozviete sa vašej povahe niečo, čo ste ani netušili

 Ktorý prstienok by ste si navliekli? Môže to mfapovedať všeličo o vašej povahe. Mnohé ženy nosia rady šperky a na prvom mieste práve prstene. Dobre zvolený prsteň pekne zvýrazní upravené ruky a je prejavom majteľkynho vkusu. Veď jeho výber v mnohom závisí od charakteru tej, ktorá ho nosí.

Pozrite sa na náš jednoduchý a zaujímavý test s prstene. Páči sa vám? Vyberiete si? Ktorý sa vám pozdáva najviac? Jeden si zvoľte a prečítajte si, č oo vás prezradil … Ak sa náhodou rozhodnete vybrať si rovno dva, spájajú sa vo vašej povahe črty popísané u oboch prstienkov.

Prsteň číslo 1

Ste kráľovná, ktorá pozná svoju cenu! Kráľovná poctivá k sebe samej aj k iným ľuďom. Niekedy okolie trochu trpí vašou neúprosnou priamosťou, vaše prirodzené kúzlo však ľuďom dovolí rýchlo zabudnúť na príkorie aj nepríjemné pocity.

Ste úprimná a silná, čo zapôsobí na každého, kto sa ocitne vo vašej blízkosti. Ak sa vám niekto zapáči, hrete ho svojou láskavosťou doslova ako slniečko. Ak však nie, určite to nebudete skrývať a dotyčný to najskôr pocítia od prvej minúty vášho stretnutia.

Optimistická a viera, že nehľadiac na prekážky dokážete zdolať každú ťažkosť, vám pomáhajú kráčať životom s hlavou vztýčenou.

Prsteň číslo 2

Ste ženskosť sama. V duši večne mladá, nežná, snivá, milujúca… Vaše srdce je veľké a muž, ktorému ho darujete, bude veľmi šťastný. Veľmi vám pristanú šaty, tie najviac ukazujú vašu krásu a naplno dajú žiariť vašej energii.

Viete snívať a vaše sny sa akýmsi zvláštnym spôsobom menia v realitu. Niekedy sa vám zdajú aj veštecké sny.

Rada si zaflirtuje a tiež to viete, ste hravá povaha. Pokiaľ si zaumienite nejakého muža očariť, nedá vám to žiadnu prácu. Ste naplnená láskavou energiou, ktorá z vás vyžaruje doslova ako mäkké mesačné svetlo a vznáša sa okolo vás.

Prsteň číslo 3

Vy ste lovkyňa! A ako každá lovkyňa ste nabitá divokou, iskrivou energiou prúdiacou ako gejzír vo chvíľach, kedy sa vám to hodí. Máte oči, na ktoré sa nedá zabudnúť. Pohľad prenikajúi priamo do srdca. Ľudia sa usilujú o kontakt s vami. Vy však ste vyberavá a blízko k sebe pustíte len starostlivo zvoleného jednotlivca. Ľuďom, ktorí sú vám blízki, plne dôverujete. Neveru alebo zradu nikdy neodpoustíte.

zdroj:pixabay.com

Prsteň číslo 4

Zvolila ste túto čarovnú mačičku? Viete, že mačky žijú v dvoch svetoch naraz? A to platí aj o vás. Aj keď na prvý pohľad by to nikto nepovedal. Ste krásna jemnou, príjemnou krásou. Ste liečiteľka.

Na prvý pohľad pôsobíte ako veselý a príjemný človek, máte rada priateľov, kontakt s vami je ľahký a príjemný. Veľa ľudí si všimne, že potom, čo s vami hovorili, majú zrazu lepšiu náladu, chuť do života a tvorby. Vaša energia hreje, v živote mnohých dávate.

Musíte sa však viac starať aj o seba a robiť si radosť. Váš život potom bude plynúť jednoducho a radostne. Neprepáste príležitosti, ktoré vám život ponúkne. Šťastie vás má rado!

Prsteň číslo 5

Ste láska! Rada milujete a stav zamilovanosti je u vás bežná vec. Obvykle pociťujete silnú zamilovanosť ku všetkému, čo sa vo vašom živote vyskytuje – k mužovi, k práci, k tomu, čo vás baví. Milujete aj cestovanie.

Domáce pohodlie vám vyhovuje, ak ho môžete zdieľať s niekým, koho máte rada.
Keď sa radujete, ste najkrajšia. Váš úsmev je jednoducho očarujúci. Vaša radosť je vždy naozajstná. Prinášate radosť všetkým ľuďom okolo seba.

Radujete sa z každého prežitého dňa. Zbožňujete príjemné životné maličkosti – krásne šálky, kvety, hudbu, to všetko sú veci, ktoré pre vás majú veľký význam.

Prsteň číslo 6

Ste lady. Od prírody zdržanlivá, vybavená dokonalým vkusom, viete sa sama seba predviesť v tom najlepšom svetle. Každá vaša priateľka robí chybu, ak sa o radu ohľadom vkusu a štýlu neobracia práve na vás.

Ste pokojný a múdry človek. Máte veľmi dobrú intuíciu, možno by ste jej mohla len málinko viac dôverovať. Vášmu pohľadu neunikne ani jedno jediné tajomstvo. Avšak, cudzie tajomstvo nikdy s nikým nepreberáte, nikdy sa o ňom ani nezmienite Dá sa vám veriť a spoľahnúť sa na vás je možné v každej situácii.

Ste prirodzene pekná, nepotrebujete žiadne veľké úpravy. Na ľuďoch najviac oceňujete spoľahlivosť a rozum. Len váhavo podliehate citom, ale ak už sa to stane a zamilujete sa, potom veľmi silno.

<![CDATA[.yuzo_related_post img{width:150px!important;height:150px!important;}.yuzo_related_post .relatedthumb{line-height:20px;background:!important;color:!important;}.yuzo_related_post .relatedthumb:hover{background:#fcfcf4!important;-webkit-transition:background 0.2s linear;-moz-transition:background 0.2s linear;-o-transition:background 0.2s linear;transition:background 0.2s linear;;color:!important;}.yuzo_related_post .relatedthumb a{color:!important;}.yuzo_related_post .relatedthumb a:hover{color:}!important;}.yuzo_related_post .relatedthumb:hover a{color:!important;}.yuzo_related_post .relatedthumb:hover .yuzo__text–title{color:!important;}.yuzo_related_post .yuzo_text,.yuzo_related_post .yuzo_views_post{color:!important;}.yuzo_related_post .relatedthumb:hover .yuzo_text,.yuzo_related_post:hover .yuzo_views_post{color:!important;}.yuzo_related_post .relatedthumb{margin:0px 0px 0px 0px;padding:5px 5px 5px 5px;}]]>

Add Comment